Historie společnosti

xxx>Historie společnosti

Firma byla založena v roce 1990 osamostatněním zakladatele firmy po jeho 11. letém působení v ETS Ostrava, kde byl zaměstnán jako revizní technik hasicích přístrojů.

Původní činnost spočívala v kontrolách a opravách hasicích přístrojů. Postupně byla na základě stoupajících požadavků na požární ochranu zbudována dílna a kancelářské prostory.

Jako závěr první etapy vývoje firmy lze považovat v roce 1999 certifikaci dle ČSN EN ISO 9002: 1995 a získaní certifikátů CQS, IQNet a SZÚ Brno.

Po roce 2002 začal výrazný růst firmy, obstála v tvrdém konkurenčním boji a původní počet zaměstnanců se postupně zvyšoval až na současných 7 stálých pracovníků, v případě mimořádných akcí najímáme i externí spolupracovníky. 

Činnost firmy se rozšířila z prodeje a kontrol hasicích přístrojů, hydrantů a požárních klapek na zabezpečování a poskytování komplexních služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti.

Firma se tak stala střediskem požární ochrany v Olomouckém kraji a neustále rozšiřuje oblast svého působení a rozsah nabízených služeb.

Najdete u nás zboží od bezpečnostních tabulek až po vybavení sboru dobrovolných hasičů. 

Účastní se řady výběrových řízení na různé činnost a vzhledem k cenové politice a kvalitě služeb je úspěšná.

Mezi společnosti, ve kterých je naší firmou prováděno zajištění požární ochrany patří jak spolenosti s jedním kusem hasicího přístroje až velké nadnárodní společnosti s několika stovkami kusů.

Hlavními spolupracujícími firmami jsou :

KOVOSLUŽBA HP Praha, ALBECO Liberec, ESTO Cheb, Technolen Bojanov, THT Polička, Pavliš a Hartman s.r.o. Chvaletice, HAPPYEND CZ a.s., RAPAStav s.r.o., DEVA – Frýdek – Místek a.s.a další.

V posledních několika  letech jsme se stali subdodavateli zahraničních firem v oblasti montáže elektrické požární signalizace.

Záměrem firmy je poskytovat technické služby v oblasti požární ochrany s výrazným důrazem na kvalitu všech prací, ochranu životního prostředí a bezpečnost a ochranu zdraví při práci za současného plnění právních a jiných požadavků vztahující se k činnostem firmy.

K tomu účelu vybudovat firmu s technickým vybavením odpovídajícím požadavkům a doporučením výrobců požární techniky. Služby poskytovat na takové úrovni, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Vedení firmy si uvědomuje odpovědnost za kvalitu dodávaných služeb, tvorbu životního prostředí, vytváření bezpečných a zdravých pracovních podmínek pro své zaměstnance a jejich neustálé zlepšování a tyto zásady se snaží dále rozvíjet prostřednictvím politiky integrovaného systému , cílů a neustálého zlepšování.

Firma je členem Českomoravské profesní komory požární ochrany, Českomoravského svazu výrobců a opravářů hasicích zařízení a požární techniky, Cechu kontrolorů hasicích přístrojů a přidružených činností v oboru požární ochrany a Hospodářské komory.

Všichni naši zaměstnanci provádějí svoji činnost v duchu myšlenky:
"Spokojení zákazníci se vracejí"Provozovna a kanceláře
firma

Potřebujete více informací?

Vyplňte následující formulář

Jméno a přijmení: *
Telefon:
E-mail: *
Požadované informace: *
Opište kód: * captcha


*) Povinná položka

Titulní strana | Nabídka služeb | IMS certifikát | Historie společnosti | Kontakty společnosti | Zásady zpracování osobních údajů | Zajímavé odkazy | Facebook

© Copyright 2009 - Kvapilík - Požární ochrana - Vyšehoří 69, 78901 Zábreh, Tel./Fax (+420) 583 238 866, Mobil: (+420)603 494 254, E-mail:   

Tvorba www stránek © Winternet